Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют29-10-2015

Результати виборів до Бердичівської районної ради – попередня інформація про депутатський склад

Стежачи за перебігом та результатами виборів у місті Бердичеві, редакція видання «Бердичів Діловий» трохи забула про Бердичівський район, жителі якого теж зробили своє волевиявлення, проголосувавши на місцевих виборах 25 жовтня за тих кандидатів на посаду сільських та селищних голів і депутатів районної ради, яких вони підтримують. У результаті маємо результати голосування по Бердичівському районі і орієнтовні цифри, які ж політичні сили будуть представляти інтереси Бердичівського району у районній раді.

Поки що невідомо прізвища депутатів Бердичівської районної ради, адже тут багато залежить від партійної квоти, але вже знаємо, скільки своїх депутатів матиме у районі та чи інша політична сила. У цілому жителі району віддали більшість своїх голосів за ті ж самі політичні сили, що й городяни, однак є певні розбіжності. Якщо у Бердичівському районі так само впевнено, як і у Бердичеві першу сходинку посів Блок Петра Порошенка «Солідарність», який отримав 11 мандатів, то далі результати дещо різняться.

Зокрема не викликало довіри в районі Всеукраїнське Об’єднання «Самопоміч», у якої не буде жодного представника у районній раді. Натомість Аграрна партія України, яка мала вкрай низьку підтримку у місті Бердичеві, в районі здобула друге місце по результатах підрахунку голосів, і матиме аж 9 мандатів у районній раді. Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» замикає трійку лідерів зі своїми шістьма мандатами. По чотири депутати районної ради матиме Радикальна партія та Опозиційний блок.

Хто ж саме пройшов депутатом до Бердичівської районної ради, будемо знати дещо пізніше, а перші кілька сесій райради покажуть, хто з ким буде консолідуватися, і проти кого «дружити».

Бердичів BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa