Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют29-10-2015

Попередні результати виборів у Бердичеві: лідирує Василь Мазур, до міської ради з високою ймовірністю проходять 5 партій

Вибори-2015 у Бердичеві можна визнати такими, що відбулися: про це, серед іншого, представникам місцевих ЗМІ повідомив голова міської виборчої комісії Михайло Кравчук.Усі дільниці, з його слів, розпочали та завершили свою роботу, згідно закону, якихось дій зі зриву виборчого процесу та порушень, що могли б вплинути на результати виборів, у МВК зафіксовано не було.
Цьогорічні виборчі перегони у Бердичеві відзначилися низькою явкою городян, втім, подібна картина спостерігається мало не всією країною. Щодо партій, які проходять до Бердичівської міської ради, то наразі про їхню точну кількість говорити зарано, зауважує Михайло Кравчук.Дещо зарано називати і ім’я переможця у боротьбі за посаду міського голови Бердичева, продовжує голова МВК, точні цифри й відсотки стануть відомі після обробки усіх протоколів.
Проте Михайло Кравчук зміг попередньо визначити четвірку лідерів мерської гонки і того, хто на 8 ранку 26 жовтня очолив список кандидатів.

 

 

 

Михайло Кравчук сподівається, що вже 27 жовтня будуть оформлені усі протоколи, і картина щодо переможців виборів-2015 у Бердичеві проясниться остаточно. Все, каже, залежить від того, наскільки чітко спрацюють члени міської виборчої комісії.

 

 

 

 

 

Телекомпанія ВІК 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa