Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют23-10-2015

Бердичів:Початок кінця смердючих струмків: у районі цукрорафінадного заводу розпочато реконструкцію каналізаційної системи

У районі колишнього цукрорафінадного заводу розпочали реконструкцію системи каналізації. Історично так склалося, розповідає директор МКП «Бердичівводоканал» Микола Ревуцький, що у цьому мікрорайоні каналізаційна система була замкнута виключно на заводі. Підприємство мало окремі станції перекачки та свої очисні споруди. І ось заводу не стало, і відповідальність за належні умови життя тамтешніх мешканців взяла на себе міська влада.А разом із цим виникла необхідність у кардинальній зміні підходу до каналізування мікрорайону.
Тож систему реконструюватимуть, і складатиметься цей процес із кількох етапів.
Дана реконструкція дає можливість вирішити серйозну екологічну проблему, констатує Микола Ревуцький: має практично призупинитися надходження стоків до Грабарки, далі – до Гнилоп’яті і, зрештою, до Тетерева.
 

 

За планом, зведення каналізаційно-насосної станції має бути завершене ще у цьому році, розповідає директор Водоканалу, принаймні, так завірив підрядник. Так само до кінця 2015-го планують побудувати напірний колектор. Ну і, якщо встигнуть, – реконструювати колектор самоплинний. Якщо ні, то задіють існуючі комунікації, що ними стоки переправлятимуть на КНС.

 

 

Кожен день робіт наближатиме до кінця життя тутешньої «пам’ятки» – смердючого струмка. Після того, як вся система запрацює, говорить Микола Ревуцький, доля того вирішиться раз і назавжди.

 

 

 

Телеканал ВІК  

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa