Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют23-10-2015

Бердичів потрапив до п’ятірки українських міст, що забезпечуватимуть сталий розвиток України

Цей факт був засвідчений на нещодавній конференції, що відбулася у Києві і мала за головну тему проблему захисту довкілля. Сьогодні світові інституції підкреслюють необхідність об’єднання зусиль задля створення кращих умов життя громадян і забезпечення раціонального використання ресурсів у містах.


Спираючись на позитивні результати реалізації одного з екологічних й енергозберігаючих проектів та враховуючи більшу за інших можливість високої ефективності реалізації нового проекту – «Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України» – уряди Сполучених Штатів Америки, Нідерландів та Норвегії заявили про наміри спільно працювати з українськими Івано-Франківськом, Полтавою, Черкасами, Лубнами та Бердичевом.

 

 

Нині у світі тема екології та енергозбереження – серед «топових». При відборі міст-учасників проекту організатори конференції не могли не врахувати наявність відповідних напрацювань на місцях.
Таких напрацювань у Бердичеві багато, зауважує Таміла Павлішина, і, звісно, аби втілити їх у життя, одних лише коштів з міського бюджету не вистачить (тут навіть і допомоги держави буде замало). Тож добре те, констатує заступник міського голови, що у країні сьогодні подібні питання можна вирішити за сприяння донорських міжнародних інституцій.

 

 

 

Наприкінці вересня минулого року Бердичівський міський голова Василь Мазур взяв участь у підписанні так званої Угоди мерів. На її виконання, інформує Таміла Павлішина, у Бердичеві вже склали план заходів зі сталого енергетичного розвитку і розробили конкретний план дій та, власне, саму програму енергозбереження. Ця програма, серед іншого, і передбачає можливість реалізації подібних проектів за рахунок залучення фінансів світових організацій.

 

 

 

 

 

 

Телеканал ВІК 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa