Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют21-10-2015

Кандидат у депутати обласної ради експлуатує безробітних в Бердичеві

Кандидат у депутати Житомирської обласної ради, а заразом — і Бердичівської міської ради від партії “Батьківщина” Валерій Шелепа використовує нелегальну найману працю. Такий висновок можна зробити із декларації про доходи та автобіографії іншого кандидата — на посаду Бердичівського міського голови Дениса Заремського. Багато років поспіль не тільки журналісти Бердичева, але й практично усе місто знало: Денис Заремський — журналіст газети (а разом з нею — інтернет-видання) “Діловий Бердичів”, редактором у якому є Валерій Шелепа. 

Цей факт не тільки ніколи не приховувався, а, навпаки, підкреслювався, у тому числі — під час різноманітних офіційних заходів, на яких Денис Заремський представлявся сема як репортер “Ділового Бердичева”. Саме видання також неодноразово у своїх публікаціях називало Заремського своїм журналістом і робить це понині.

 


Та виникла ситуація, коли Денис Заремський надумав йти у політику — вирішив стати кандидатом на посаду міського голови, очоливши перед тим місцеву організацію однієї із партій. Обов’язкова умова участі у виборчій кампанії — подання офіційної декларації про доходи за попередній рік. З цього документу і стало відомо, що Денис Заремський, насправді, не працевлаштований у “Діловому Бердичеві”. Про те, що він колись працював у газеті, мовчить і сам Заремський у власній автобіографії.Не рахуючи служби в армії з липня минулого року по вересень нинішнього, останнім місцем роботи пана Заремського стало одне з приватних підприємств, на якому він пропрацював два неповних місяці - з серпня по вересень 2011 року.

 


До серпня 2011 року нинішній кандидат на посаду міського голови теж не працював три з половиною роки — у лютому 2008-го він звільнився із заводу “Прогрес”. Безробітний він, згідно автобіографії, і нині. 

 


Та цікаво те, що саме тоді, років шість-сім тому Денис Заремський був представлений журналістському середовищу як репортер “Ділового Бердичева”. Влітку 2011 року Валерій Шелепа спочатку із жалем, а потім — із єхидством розповідав колегам, що Денис, якого він навчив журналістському ремеслу, пішов із редакції через високі запити, але обов’язково повернеться, бо фізично працювати не звик і ніхто йому не запропонує достойнішої зарплати. Так і сталося — восени 2011 року Денис Заремський знову став асоціюватися із названим виданням.Зараз, після так званої служби в армії (Денис Заремський практично кожні вихідні бував у Бердичеві. “Класна” служба), Денис Заремський знову активно працює у “Діловому Бердичеві”, відвідує заходи як журналіст цього видання, а у піднятих питаннях за своїм підписом не соромиться зазначати, яке видання він представляє. 

 

 

 

Звідси напрошуються певні висновки і запитання. Кандидат на посаду Бердичівського міського голови Денис Заремський нелегально працює у кандидата у депутати обласної та міської рад Валерія Шелепи. Останній, відповідно, платить йому “зарплату у конверті”. Тож, скільки податків не сплатили до бюджету за багато років і Денис Заремський, і Валерій Шелепа? 
Ми не будемо зупинятися зараз на тому, що це — кримінально карані діяння. Залишимо цю справу правоохоронцям. Заодно перевіримо, наскільки оперативно вони реагують на всі, а не вибіркові, публікації у бердичівських ЗМІ. 

 

 Питання зараз, перш за все — в іншому: чи мають моральне право бути кандидатами у мери і депутати люди, які самі ухиляються від сплати податків до бюджету. Відтак — обкрадають і місто, і громаду?

 


Звісно, можна припустити, що Денис Заремський працює у Валерія Шелепи на альтруїстсько-добровільних засадах, як громадський дописувач, тобто — безкоштовно. Але стільки років? Як тоді він утримує сім’ю, особливо, зважаючи на те, що останні три роки його дружина перебувала у декретній відпустці, а зараз — працює касиром?.

 

 

Виходить, єдиним джерелом доходів родини Дениса Заремського була тільки допомога при народженні дитини та по догляду за нею? Та ще мамина підтримка, з якою він проживає в одному будинку.  -

 

 

 

 

Чи може, все-таки, представник «Батьківщини» Валерій Шелепа платив (і платить) Денису Заремському “зарплату у конверті”?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa