Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют17-10-2015

Потужний сучасний комплекс із переробки сміття запрацював у Бердичеві

 У Бердичеві ввели в експлуатацію потужний сучасний комплекс із переробки сміття. Силами очолюваного депутатом міської ради Віктором Колісніченком ТОВ «Полісся-Екосфера», що займається вивезенням побутових відходів із міста, підійшов до фіналу 1-й етап зведення: все сміття, що надходить, пропускається через конвеєрну лінію до сортувальної кабіни з облаштованими у ній шахтами. Персонал комплексу ділить непотріб на фракції: частина із цього всього відправиться на існуюче сміттєзвалище, а частина – під прес, аби далі опинитися на сміттєпереробних заводах.У Бердичеві ввели в експлуатацію потужний сучасний комплекс із переробки сміття. Силами очолюваного депутатом міської ради Віктором Колісніченком ТОВ «Полісся-Екосфера», що займається вивезенням побутових відходів із міста, підійшов до фіналу 1-й етап зведення: все сміття, що надходить, пропускається через конвеєрну лінію до сортувальної кабіни з облаштованими у ній шахтами. Персонал комплексу ділить непотріб на фракції: частина із цього всього відправиться на існуюче сміттєзвалище, а частина – під прес, аби далі опинитися на сміттєпереробних заводах.
Запущена у Бердичеві лінія розрахована на переробку 30 тисяч тон сміття на рік, інформує Віктор Колісніченко, це сто відсотків того, що надходить із міста. А ще вона дає роботу 17-ти працівникам, про комфортні умови праці яких у «Поліссі-Екосфері» намагалися подбати у повній мірі: в окремому приміщенні облаштували душові кімнати, вбиральні, роздягальню. Працівники мають можливість випрати спецодяг та приділити час обіду в їдальні.

 

 

 

Тішить те, констатували, серед іншого, присутні на запускові, що сміттєзвалище вже не розростатиметься шаленими темпами. А особливо тішать слова Віктора Колісніченка, мовляв, такий величезний обсяг проробленої роботи і гарний результат на виході є лише першим етапом у процесі боротьби зі сміттям за європейськими стандартами.

 

 

 

 

 

Телеканал ВІК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa