Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют12-10-2015

Бердичів:До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають

 35 років художня школа виховує творче підростаюче покоління Бердичева. Майже дві тисячі учнів уже вийшло зі стін мистецького закладу за цей час. Більше трьох сотень дітей вчаться у невеличкому колективі закладу. Про нього директор «художки» може розказувати годинами, адже педагоги поза роботою, каже, насамперед чудові люди. А в роботі – прекрасні спеціалісти.Приємно те, зазначив Микола Яцюк, що малювати вчать діток і випускники художньої школи. Серед таких – Ірина Гаркіна. У 2017-му році, розповіла викладач закладу, виповниться 30 років як художнє мистецтво стало її фахом. На роботі жінка знаходить розраду, може відпочити душею. Буденне життя з усіма проблемами та негараздами в країні, зізнається, не може не залишити сліду у світосприйнятті. Але сама у художній школі навчилася давати цьому раду.
Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Вчилася у школі, люблю її, ці стіни, людей, які тут викладають. Вони і зараз залишились моїми вчителями, але тепер ми колеги. Мені приємно, що у колектив я вписалася і мене взяли. Я прихожу на роботу і поринаю в інше життя. Я тут щаслива і мені здається, що саме звідси має йти добро».
Беруть до художньої школи дітей переважно 9-10-ти років. Зараз у закладі працює підготовча група, нульовка, 4 обов’язкові класи. Є ще п’ятий рік навчання, коли учні вдосконалюють свою майстерність для подальшого вступу у вищі навчальні заклади.

 

 

Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Дуже талановиті, більшість – успішні, закінчують зараз університети, уже багато і працює».

 

 

Микола Яцюк, директор художньої школи: «Художня школа наша краща в області, її знають по всій Україні, знають у столиці від наших випускників».

 

 

Нинішнє покоління дітей усе частіше цікавиться графікою, розповіли у «художці». Це й не дивно, кажуть, адже зараз є можливість навчитися багатьом технікам завдяки інтернету.

 

 

Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Останнім часом більш актуальна, напевно, графіка. Подобається, бо більше пов’язана з комп’ютером. Діти це більше розуміють. Хоча живопис теж цікавий. Навчити можна кожного, але стати художником має дитина, у якої є зерно творчості, якій не сумно, все цікаво, для якої нема ніяких перешкод. А навчити бачити красиво можна кожного. Для цього школа і існує».

 

 

 

З нагоди Дня художника до закладу завітав і міський голова з вітальним словом та грамотами для колективу. Не забули про своїх сусідів і у музичній школі. Між собою жартома один одного називають часником і галушкою, але сусідству раді, бо роблять спільну добру справу.

 

 

 

Василь Мазур, міський голова: «Вам Бог подарував всім талант і ви протягом життя розкриваєте його в дітях. Ви робите важливу справу. Я вітаю вас з професійним святом і бажаю, щоб якомога більше вам вдалося знайти ключиків до тих маленьких діточок, розкрити в них уміння бачити те, чого не бачать інші».

 

 

 

Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Вітаю усіх зі святом наступаючим. Бажаю творчих замислів, нехай не грандіозних, але щоб вони дарували щастя людям».

 

 

Микола Яцюк, директор художньої школи: «Хочу від душі побажати всім прекрасного здоров'я і творчих успіхів на педагогічній ниві».

 

 

 

 

Телеканал  ВІК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa