Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют09-10-2015

Гості зі Швейцарії помолилися в Бердичів за спокій у серцях людей з церквою «Новий час»

Сьогодні модно говорити про віру, та якось вона відійшла на другий план. Але без віри спілкування з Богом неможливе. З таким меседжем приїхали до Бердичева зі Швейцарії Катаріна Роть і Сюзана Ванер із семінаром, який пройшов у церкві «Новий час». Такі семінари проходять тут двічі на рік. Друзі з-за кордону допомагають своїм українським братам по вірі у будівництві храму. А у спільній молитві просять спокою для сердець та миру у світі.Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час»: «Вони проводять семінар, тому що усі ми знаємо, що відбувається в Україні. Щоб змінити ситуацію в країні, ситуація має змінитися у кожній людині. Людині потрібна віра. І цю Божу віру вони культивують в церкву і для людей, які бажають змінити своє життя. Віра у невидиме, впевненість у невидимому, здійснення очікуваного, - ми не бачимо, та ми віримо. Ми робимо кроки віри щоб здійснити очікуване. Після її приїзду церква стає зрілою, через її проповіді змінюється життя людей».
Із гостями зі Швейцарії у церкві знайомі давно. До віри кожного із них привело життя. У Катаріни Роть, приміром, розповів Леонід Жучков, батьки були атеїстами.

 

 

Зараз Катаріна із задоволенням розповідає про свою родину, про Бога і його роль у її житті іншим. Жінка переконана: тільки у вірі і молитві можна змінити своє життя.

 

 

Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час»: «Зміни у ситуації в Україні відбудуться тоді, коли зміниться ситуація в наших серцях».

 

 

 

 

Телеанал ВІК 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa