Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют07-10-2015

Опалювальному сезону у Бердичеві бути

Опалювальний сезон цього року у Бердичеві планують розпочати 15-го жовтня. Про це повідомили на засіданні міськвиконкому. Та питання майже багатомільйонного боргу КП «Бердичівтеплоенерго» «Нафтогазу» України у чималої кількості містян ставить факт тепла в оселях під сумнів.«Бердичівтеплоенерго»: «Є борг за газ і за електроенергію. У структуру боргу входить різниця тарифів 2 і 3 груп, яку держава нір азу не компенсувала. Це приблизно 12 мільйонів. Є не вирішення наказу мінпаливенерго, спірне питання майже 3 мільйони, борг населення – у межах 5 мільйонів. Пені і штрафи, сплачені в останні роки, майже 8 мільйонів».Сергій Онофрійчук, заступник міського голови: «По населенню держава відшкодовує різницю тарифу, по 2-3 групі – востаннє у 8-9 році. Далі це припинилося. Сьогодні тариф для бюджетних установ не відповідає собівартості. У Коростені і Житомирі на сьогодні заблоковано рахунки. Спочатку списуються пені і штрафи «Нафтогазом», а далі – основний борг. Поки списуються пені і штрафи, на основний борг знову нараховуються пені і штрафи. Така сама ситуація по електроенергії».
Втім, у міськраді запевняють, ніщо не стане на заваді початку опалювального сезону у Бердичеві. Для цього обіцяють робити усе можливе. Звертають увагу на останні погодні дні, щоб закінчити усі підготовчі роботи. За це несуть відповідальність балансоутримувачі будинків. Не знімається й питання економії енергоресурсів.

 

 

 

Василь Мазур, міський голова: «По тепломережам: мав зустріч з керівником обленерго. Досягнуто певних домовленостей про те, що найближчим часом всі котельні будуть увімкнуті».

 

 

 

 

 

 

Телеканал ВІК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa