Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют05-10-2015

Бердичів: Розпочав роботу районний центр допомоги учасникам АТО

Важлива суспільна подія відбулася у середу, 30 вересня, у Бердичівській райдержадміністрації – розпочав свою роботу центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.

Розпорядженням голови райдержадміністрації було створено районний центр з питань координації роботи із забезпечення соціальної допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям та затверджено його склад.

Запроваджено механізм надання послуг для вирішення проблем учасників АТО за принципом “єдиного вікна”, куди входять: оформлення пільг, допомоги, надання соціальних послуг та психологічної підтримки, послуг з оздоровлення та лікування, працевлаштування, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації тощо. Прийом громадян за принципом “єдиного вікна” здійснюватиметься щосереди з 9 до 13 години.

Також у роботі і прийомі громадян братимуть участь спеціалісти відділів, управлінь та установ: управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центральної районної лікарні, відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, територіального центру соціального обслуговування, КУ “ЦПМСД” Бердичівської районної ради, міського центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі, центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Адреса центру допомоги учасникам АТО: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 11. 

 
Земля Бердичівська

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa