Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют26-09-2015

У Бердичеві пройшли навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного походження

 Щороку у Бердичеві проходять об’єктові навчання з ліквідації надзвичайної ситуації. Кінець вересня 2015-го не став винятком. Усе відбувається на Житомирській, 50-в. За сценарієм – у дев’ятиповерхівці на 2-му поверсі стався вибух газової суміші. У результаті – будинок частково зруйнований вибухом, пошкоджені мережі життєзабезпечення, утворився завал. Учасники тренувань – аварійно-рятувальні служби міста. Їхнє завдання – вдосконалити практику та навички щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, проведення евакуаційних заходів.
Віктор Рябушко, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «На виконання розпорядження міського голови проведено сумісні об’єктові тренування із залученням аварійно-рятувальних служб та формувань цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту за темою «Дія органів управління та сил цивільного захисту Бердичева щодо ліквідації надзвичайної ситуації, яка пов’язана з вибухом газу у багатоповерховому житловому будинку. Василь Костянтинович вимагає проводити навчання до ліквідації більш масштабних аварійних ситуацій».Аварійно-рятувальні служби Бердичева практично щодня зустрічаються у роботі із подібними ситуаціями, розповів Віктор Рябушко. Тому працювати у одній команді досвід мають. Що й продемонстрували на сумісних об’єктових навчаннях.
Віктор Рябушко, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «Міський відділ міліції працював разом з працівниками ЖКГ № 7 щодо обліку постраждалих осіб, виявлення постраждалих і супроводу евакуаційних заходів».

Антон Орел, начальник караулу 4 ДПРЧ: «По прибуттю до місця виклику нами було встановлено, що стався вибух у житловій будівлі, де на 2 поверсі знаходився потерпілий. Ми провели рятування, спустили постраждалого з 2 поверху і ліквідували місце загорання. Зараз проводимо розбір конструкцій».

 

 

 

Сергій Довбищук, начальник штабу ЦЗ автотранспортної служби міста: «Автотранспортна служба цивільного захисту міста прибула сюди згідно плану дій. Подали транспорт для евакуації населення, потерпілих із будинку. Після цього евакуйовані будуть направлені до пункту збору».

 

 

 

Навчання розраховано на два етапи. На 1-му – органи управління та сили міської підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту мають продемонструвати дії щодо запобігання і реагування на виникнення надзвичайної ситуації. Другий етап передбачає виконання практичних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного походження.

 

 

Віктор Рябушко, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «На 1-му етапі було оповіщення – повідомлення населення про надзвичайну ситуацію із залученням централізованої системи оповіщення. Під час проведення навчань основне навантаження розраховано на аварійно-рятувальні служби. Аварійно-рятувальні ланки, які також були задіяні на 2 етапі, також відпрацювали свої важливі завдання. На 2 етапі я відмітив впевнені дії представників аварійно-рятувальних служб».

 

 

 

Висновки з результатами навчань на Житомирській кожна аварійно-рятувальна служба отримує через декілька днів. Загалом, зазначив Віктор Рябушк0, усі готові до роботи з ліквідування надзвичайних ситуацій. Адже мають досвід та усе необхідне для виконання своїх професійних обов’язків.

 

 

 

 

 

Телеканал ВІК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa