Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют17-09-2015

Лідер бердичівської “Батьківщини” попався на плагіаті

Бердичівляни побачили другий випуск інформаційного бюлетеня всеукраїнської громадської організації “Громада і закон”, на першій сторінці якого на всю шпальту знову красується голова бердичівського підрозділу організації Володимир Пономарчук. 

У цьому бюлетні, який доставили у поштові скриньки бердичівлян, розміщено і звернення голови цієї правозахисної організації Володимира Пономарчука до Президента. Якого саме Президента — Америки, Монголії чи “Майкрософту” - не зазначено. Певно, що мова йде про Президента України, адже Володимир Пономарчук вимагає від нього виконати п’ять заходів, які мають покращити життя українських пенсіонерів.

Подаємо текст цього звернення мовою оригіналу зі збереженням пунктуації та орфографії:

“Що потрібно пенсіонерам та ветеранам Бердичева

Представники ВГО «Громада і закон» провели опитування пенсіонерів Бердичева, щоб мати реальну картину першочергових дій, потрібних для захисту прав пенсіонерів на рівні Бердичева та України. Основними меседжами, які люди проголошували під час опитування, було те, що пенсіонери поставлені на межу виживання, після сплати комунальних послуг, грошей на продукти харчування та на ліки майже не залишається, грубо порушується Конституційне Право пенсіонерів на працю, відпочинок та соціальний захист. За підсумками проведення опитування, бердичівська організація ВГО «Громада і закон», від імені всіх пенсіонерів і ветеранів Бердичева, звертається до Президента, як гаранта Конституції України, безпосереднім обов'язком якою є дотримання прав і свобод людини і громадянина, вжити таких заходів: 1 Знизити тарифи на комунальні послуги до платоспроможного рівня громадян України. 2. Здійснювати жорсткий контроль за ціноутворенням на товари першої необхідності та медикаменти. 3. Скасувати оподаткування у розмірі 15% з працюючих пенсіонерів. 4. Відмінити підвищення пенсійного віку передбачене змінами в ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в редакції Закону № 3668-VІ від 08.07.2011. 5. Посилити соціальний захист пенсіонерів, а саме: - проводити індексацію пенсій у відповідності до знецінення національної валюти: - довести середній рівень пенсії до рівня середньої заробітної плати у регіоні; ввести обов'язкове безоплатне обстеження пенсіонерів; - забезпечити безкоштовне перебування пенсіонерів у реанімаційних відділеннях з наданням належної допомоги; проводити безоплатне забезпечення слуховими апаратами, зубне протезування, шунтування, хірургічне лікування катаракт та глаукоми, суглобів кінцівок для пенсіонерів, рівень пенсії яких нижче середнього рівня заробітної плати у регіоні; - відновити пільги для ветеранів праці.


Члени ВГО «Громада і закон» розробляють свій план дій по соціальному захисту пенсіонерів та інвалідів в Бердичеві, який буде оприлюднено у найближчий час.

Володимир Пономарчук”.


Це звернення не могло не зацікавити наших журналістів. Тим паче, що у Бердичеві активно обговорюється тема можливого балотування Володиминра Пономарчука на посаду Бердичівського міського голови. До того ж, кілька днів тому він ще й став на чолі міського осередку партії “Батьківщина”.

Звернення не лише зацікавило, але й відверто здивувало. Виявляється, що голова правозахисної організації, який як ніхто інший має знати всі закони України, не знає навіть Основного Закону. Тобто — Конституції. Бо жодна із вимог, поставлених Володимиром Пономарчуком перед Петром Порошенком не належить до компетенції Президента України. Виконати ці заходи може тільки Кабінет Міністрів на чолі із Прем’єр-Міністром, які підпорядковані зовсім не Президенту України. Все це — чітко прописано у Конституції України.

Та вразило навіть не незнання Володимиром Пономарчуком законів. Виявляється, всі “свої” вимоги лідер бердичівської “Батьківщини” просто “вкрав” (чи позичив?) у іншої партії — Партії пенсіонерів України. Це чітко видно із повідомлень про подію, яка відбувалася ще 26 червня у Кіровограді. Тамтешня організація Партії пенсіонерів України, яку очолює, до речі, депутат обласної ради від Партії регіонів Микола Ковальчук. Тоді у Кіровограді відбувся мітинг, учасники якого прийняли резолюцію із вимогами до Президента України. Ці вимоги, всі до одної, слово в слово повторюють вимоги Володимира Пономарчука.

Звіртесь: “...Від імені пенсіонерів та ветеранів праці області було написано лист-звернення на ім’я Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради Володимира Гройсмана. У листі мітингувальники вимагали посилити соціальний захист пенсіонерів:

знизити тарифи на комунальні послуги до платоспроможного рівня громадян,

здійснювати жорсткий контроль за ціноутворенням товарів першої необхідності та медикаментів,


скасувати оподаткування 15% працюючим пенсіонерам,

проводити індексацію пенсій у відповідності зросту цінності національної валюти,


довести середній рівень пенсії до рівня середньої зарплати у регіоні,

ввести обов’язкове безоплатне обстеження для пенсіонерів,


забезпечити безкоштовне перебування пенсіонерів у реанімаційних відділеннях надання належної допомоги,

проводити безоплатне забезпечення слуховими апаратами, зубне протезування, шунтування, лікування катаракти, глаукоми для пенсіонерів....”
.

От і виникають питання: чи Володимир Пономарчук настільки не самостійна людина, що не може навіть сам придумати вимоги до Президента в інтересах простих людей? Чи може “Батьківщина” і Партія пенсіонерів України, представлена колишніми регіоналами, це — чийсь спільний проект в інтересах повернення режиму Януковича? Чи може Володимир Пономарчук просто злодій? Висновки робіть самі...


Бердичів NEWS
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa