Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют01-09-2015

Бердичівським медикам виділили ще вісім квартир

Вже до нового року у приміщенні колишньої водолікарні можуть з’явитися перші новосели. Про це повідомив заступник міського голови Михайло Гайченя на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

На цьому ж засіданні було узгоджено Програму стимулювання медичних працівників Бердичева на наступні роки. У Програмі йдеться не лише про покращення матеріально-технічної бази лікарняних закладів міста, умов діагностики, але й про поліпшення житлових умов медичних працівників. 

За словами головного лікаря ЦМЛ Лариси Бабікової, останнім часом міська лікарня взяла на роботу 21 молодого фахівця (в.т.ч. - інтернів). Міський голова Василь Мазур переконаний, що необхідно зробити усе можливе, аби перспективні фахівці (насамперед — інтерни) залишилися працювати у місті.

Саме тому міська влада вже кілька років робить особливий наголос на забезпечення медичних працівників житлом. Раніше під житло було виділено колишні приміщення жіночої консультації та амбулаторії на М’ясокомбінаті. Кілька місяців тому було прийнято рішення про переобладнання приміщення колишньої водолікарні під житловий будинок, розрахований на вісім квартир. Тоді ж сім квартир розподілили, а стосовно восьмої рішення прийняли зараз, засіданні виконкому. Цю квартиру, як і попередні, також виділено працівникам лікарні.

Також, поруч із новоутвореним житловим будинком відведено земельні ділянки для будівництва гаражів.

Нині, за словами Михайла Гайчені, у приміщенні активно тривають ремонтні роботи. Заступник мера припускає, що перші новосели у цьому будинку з’являться вже цього року.


Бердичів NEWS

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa