Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют12-08-2015

Стали відомі розцінки, які будуть платити за посаду бердичівського мера або депутата

Офіційно, старт виборчій кампанії буде дано лише на початку вересня. Втім, вже зараз Центральна виборча комісія проводить підготовчу роботу для належного початку цього процесу. У тому числі, визначається із кількістю округів, які будуть у тому чи іншому місті або районі. Водночас, ЦВК вже затвердила і розмір офіційної застави, яку претенденти на посаду мера або у депутати мають внести, аби бути зареєстровані кандидатами.
Цікавинкою є те, що на нинішніх виборах розмір застави буде різним не тільки у різних областях, але й навіть районах та містах. Все залежить від статусу територіальної громади, кількості виборців та округів. 
Таким чином, найдорожче “коштуватиме” посада мера Житомира, де кожен з кандидатів має заплатити заставу у розмірі 10206 гривень. На другому місці — Бердичів: тут кандидати мають заплатити по 3083 гривень застави. У Коростені — 2401 гривня, у Новоград-Волинському — 2110 гривень, у Малині — 1073 гривні. Найменшу заставу треба буде заплатити кандидатам на посаду мерів Чуднова та Андрушівки — по 240 та 351 гривні відповідно. 
Що стосується кандидатів у депутати, то тут платити мають партії, які формуватимуть відповідний список. Тут найбільше треба буде заплатити за список кандидатів у депутати обласної ради — 47930 гривень. За кандидатів у депутати Житомирської міської ради — 10206 гривень, Бердичівської міської ради — 3083 гривні. Список кандидатів у депутати Бердичівської районної ради “коштуватиме” 1189 гривень. Найменше треба буде заплатити за Чуднівську та Народицьку районні ради — 240 та 322 гривні відповідно.
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa