Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют10-08-2015

У Олександра Ревеги відбирають депутатські кошти

7 серпня, на сайті Житомирської облради, опублікований проект рішення майбутньої сесії: «Надати голові обласної ради Французу Віталію Йосиповичу право використати кошти в сумі 100 тис. грн., які виділені на 2015 рік депутатам обласної ради Арешонкову В.Ю., Дзюблику П.В., Ревезі О.В., Ставицькому Е.А., Урангіну С.Г., Говенку Я.В., Кравцову О.О.,Вашешнікову М.О. та Присяжнюку Р.М. для надання разової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам області»
Підставою для такого рішення є те, що депутати обласної ради Арешонков Володимир Юрійович, Дзюблик Павло Володимирович, Ревега Олександр Васильович достроково припинили свої повноваження та обрані народними депутатами України, Ставицький Едуард Анатолійович, Урангін Сергій Георгійович фактично проживають за межами України, депутати обласної ради Говенко Ярослав Володимирович та Кравцов Олександр Олегович померли, а Вашешніков Микола Олександрович та Присяжнюк Роман Миколайович систематично не являються на засідання постійних комісій та сесій обласної ради.

berdichev.biz

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa