Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют04-08-2015

До нас прийшла цивілізація: тепер документи будуть віртуальними

В Житомирській обласній раді пройшла презентація пілотних проектів – електронного урядування iGov.org.ua та Програми навчання комп’ютерній грамотності. До цих проектів приєдналася наша область.
Тепер і у нас все буде «по-європейському».
Як зауважив Віталій Француз: « Сьогодні ми щодня бачимо, як застаріла система ускладнює людям життя. Коли люди звикли вважати документом тільки той, який на папері. З часом, я переконаний, ми відійдемо від цього і зможемо не виходячи з дому отримувати всю необхідну інформацію».
Першими електронними послуги на Житомирщині будуть : надання довідки про нерухомість; надання копій рішень міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови за зверненням юридичних та фізичних осіб, правоохоронних органів, адвокатів; видача довідки про перебування на квартирному обліку за місцем проживання (міські, селищні, сільські ради).
Експерт Агентства електронного урядування України Яніка Мерило пояснила учасникам зустрічі, наскільки електронне врядування полегшить роботу державних органів, а головне – доступ громадян до інформації. Завдяки впровадженню електронного врядування людям не доведеться замовляти, чекати, а затим особисто отримувати довідки у державних органів, аби надати їх іншим державним органам, які запитують. Вся інформація циркулюватиме в електронному вигляді, для її отримання громадяни витрачатимуть мінімум зусиль, часу та ресурсів.
Однак перехід на електронний документообіг – процес довготривалий і залежить від багатьох чинників, серед яких і комп’ютерна грамотність населення.
У Житомирській області комп’ютерній грамотності та новітнім технологіям, перш за все, навчатимуть учасників АТО.

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa