Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют21-07-2015

Бердичівляни скоро підуть у партизани

У Верховній раді зареєстровано законопроект «Про територіальну оборону України» 2411а. Текст документа поки відсутній.

На сторінці Facebook один з його авторів Андрій Парубій розповів, що законопроект дасть можливість створити на рівні громади, тобто села або селища первинну ланку – чоту (взвод). На рівні районів – сотні (роти), на рівні областей – полки. На міжрегіональному рівні будуть сформовані Оперативно-територіальні об’єднання (коші).

«Українці, які бажають долучитися до захисту держави, але з різних причин не можуть піти в Збройних Сил України, будуть мати можливість вступити в ряди резерву територіальної оборони та пройти відповідну підготовку за місцем проживання», – йдеться у повідомленні.

Він переконаний, що створення ефективної системи територіальної оборони значно підніме рівень обороноздатності України. Дозволить сформувати ефективний бойовий резерв, який, у разі необхідності, може бути оперативно озброєний і розгорнутий в бойові порядки.

От, тільки, про те, хто повинен «оперативно озброїти», одягнути та накормити партизан, чомусь, у повідомленні не йдеться.
При великому бажанні, воювати можна і в кімнатних капцях, з граблями та лопатами. Головне – це бойовий дух!

 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa